هیجان در بوکس دنیا؛ یک نبرد غیرقابل باور در پیش است (عکس)
هیجان در بوکس دنیا؛ یک نبرد غیرقابل باور در پیش است (عکس)

شایعات درباره نبرد سوم مایک تایسون و اواندر هالی‌فیلد به شدت قوت گرفته و انتشار یک پوستر، آن را محتمل‌تر از هر زمان دیگری کرده است.

به گزارش آسا خبر، دو نبرد جنجالی مایک تایسون و اواندر هالی‌فیلد، اسطوره‌های بزرگ دنیای بوکس، از جمله مشهورترین و به یادماندنی‌ترین نبردهای تاریخ این ورزش هستند. حالا شایعاتی به گوش می‌رسد که سومین نبرد این دو اسطوره هم در راه است و ممکن است تایسون و هالی‌فیلد یک بار دیگر، این بار در عربستان سعودی به مصاف هم بروند.

تایسون ۵۳ساله مدتی است تمرینات خود را از سر گرفته و رسما اعلام کرده حاضر است یک بار دیگر دستکش به دست کرده و برای کمک به سازمانهای خیریه در مسابقات نمایشی شرکت کند. رقیب بزرگ او، هالی‌فیلد هم که چهار سال از تایسون مسن‌تر است اعلام کرده او هم تمایل دارد برای کمک به جوانان آسیب‌دیده از بحران کرونا در مبارزه‌های نمایشی شرکت کند.

شایعات مربوط به احتمال نبرد سوم این دو زمانی قوت گرفت که هالی‌فیلد اعلام کرد هنوز هیچ توافقی بین دو طرف انجام نشده ولی به نظر می‌رسد احتمال چنین برنامه‌ای وجود دارد.

در تازه‌ترین اتفاق، پوستری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که تصویر تایسون و هالی‌فیلد را در کنار هم نشان می‌دهد و مدعی است این دو قرار است در یازدهم ژوئیه در عربستان سعودی به مصاف هم بروند.

آنچه نبردهای تایسون و هالی‌فیلد را تا این حد مشهور کرده، دومین مبارزه آنها در سال ۱۹۹۷ است. مبارزه‌ای که در آن تایسون، گوش هالی‌فیلد را گاز گرفت و بخشی از گوش او را کند. اقدامی که شکست تایسون را به دنبال داشت و به محرومیت او از حضور در رینگ منجر شد.