رتبه برتر شهردار و شهرداری خان ببین در بین ۳۴ شهرداری استان گلستان
رتبه برتر شهردار و شهرداری خان ببین در بین ۳۴ شهرداری استان گلستان

شهردار و مجموعه شهرداری خان ببین در بین شهرداری های درجه چهار و پنج استان گلستان درخصوص ارزیابی عملکرد سال ۹۷ حائز رتبه اول گردیدند و شهردار به نمایندگی مفتخر به دریافت لوح تقدیر از استاندار گلستان در جمع شهرداران ومدیران حوزه معاونت عمرانی استانداری گردید

آسا خبر/ وحید حاج سعیدی: شهردار و شهرداری خان ببین در بین ۳۴ شهر استان موفق به کسب رتبه برتر شدند. در مراسم تجلیل از شهرداران و شهرداری های برتر استان، سعید اسماعیلی شهردار خان ببین موفق به کسب عنوان برتر در بین شهرداران استان گلستان گردید.

عملکرد مطلوب این شهرداری منتج به کسب عنوان برتر شهردار و شهرداری خان ببین در بین ۳۴ شهرداری استان گلستان درخصوص تحقق ۱۴۳ درصدی بودجه سال ۹۸ ودریافت لوح تقدیر از استاندار گلستان در جمع شهرداران و مدیران حوزه معاونت عمرانی استانداری گردید. همچنین  شهردار و مجموعه شهرداری خان ببین در بین شهرداری های درجه چهار و پنج استان درخصوص ارزیابی عملکرد سال ۹۷ حائز رتبه اول گردیدند و شهردار به نمایندگی مفتخر به دریافت لوح تقدیر از استاندار گلستان در جمع شهرداران ومدیران حوزه معاونت عمرانی استانداری گردید.

شایان ذکر است شهرداری خان ببین در سه ساله گذشته فعالیت های عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و توسعه ای متعددی را در راستای توسعه و پیشرفت این شهر آغاز نموده است. مصاحبه اختصاصی با شهردار خان ببین را در خصوص اهم فعالیت ها و برنامه های سه سال گذشته و سال جاری را اینجا بخوانید.

 

 

 

 

  • نویسنده : وحید حاج سعیدی