دور دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی در دهکده ساحلی و گردشگری بوشهر آغاز شد
دور دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی در دهکده ساحلی و گردشگری بوشهر آغاز شد

آساخبر : دور دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی با حضور ۴ تیم پارس جنوبی‌ بوشهر، فرش حداد اصفهان، شهریار ساری و سپاهان سمنان در دهکده ساحلی و گردشگری بوشهر آغاز شد.

رقابت‌های لیگ‌برتر فوتبال ساحلی با توجه به شیوع ویروس کرونا به صورت متمرکز با شرکت ۸ تیم در ۲ گروه به میزبانی باشگاه پارس جنوبی بوشهر و باشگاه مقاومت گلساپوش یزد برگزار می‌شود.

در این رقابت‌ها تیم‌های شهرداری بندرعباس، موج سواران ساحل نوشهر، شهریار ساری، شهرداری سپاهان سمنان، مقاومت گلسا پوش یزد، ملوان بندرگناوه، پارس جنوبی بوشهر و صنعت نفت فرش حداد اصفهان با هم دیدار می‌کنند.

در پایان این مسابقات ۴ تیم برتر به مرحله پایانی راه می‌یابند و دیدار نهایی اواخر شهریورماه و اوایل مهرماه برگزار و تکلیف تیم قهرمان مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی مشخص می‌شود.

گروه الف دور دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی شامگاه چهارشنبه با حضور تیم‌های پارس جنوبی ‌بوشهر، فرش حداد اصفهان، شهریار ساری و سپاهان سمنان در دهکده ساحلی و گردشگری بوشهر آغاز شد.

در بازی نخست ۲ تیم شهریار ساری و سپاهان سمنان به مصاف هم رفتند که در وقت قانونی با تساوی ۳ بر۳ به پایان رسد اما در وقت اضافی تیم سپاهان سمنان ۴ بر۳ پیروز شد و ۲ امتیاز این دیدار را کسب کرد.

در بازی دوم تیم پارس جنوبی به مصاف صنعت فرش حداداصفهان رفت که این دیدار با نتیجه، پر گل ۵ بر یک به سود پارس جنوبی بوشهر به پایان رسید.

بر پایه این گزارش پنج‌شنبه شب ۲۰ شهریور تیم صنعت فرش حداد اصفهان به مصاف تیم شهریار ساری می‌رود و تیم پارس جنوبی بوشهر با تیم سپاهان سمنان دیدار می‌کند.

شنبه‌شب ۲۲ شهریورماه هم سپاهان سمنان با صنعت فرش حداد اصفهان و پارس جنوبی بوشهر با شهریار ساری در دهکده گردشگری بوشهر دیدار می‌کند.