انتقاد قهرمان وزنه برداری از وضعیت ورزشکاران المپیکی
انتقاد قهرمان وزنه برداری از وضعیت ورزشکاران المپیکی

مشاور کمیته ملی المپیک گفت: به عنوان یک قهرمان از خدمات صندوق حمایت از پیشکسوتان و قهرمانان راضی نیستم و باید شاهد این باشیم تا اتفاقات بهتری برای آن بیافتد.

به گزارش آسا خبر، بهداد سلیمی، دارنده مدال طلای دسته فوق سنگین وزنه‌برداری در بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن در خصوص وضعیت ورزشکاران المپیکی افزود: شرایط برای همه ورزشکاران جهان اکنون یکسان است. اگر نمایندگان کشورمان از تمرینات عقب افتادند ورزشکاران سایر کشورها هم در چنین شرایطی قرار دارند.  همیشه اولویت برای همه سلامتی است و امیدوار باید باشیم تا هر چه زودتر این ویروس از بین برود تا ورزشکاران به میادین بازگردند. کم و بیش از اوضاع کسانی که سهمیه المپیک کسب کردند، مطلع هستیم و تلاش می‌کنیم تا هر چه زودتر مسایل و مشکلات آنان را برطرف کنیم.

سلیمی ادامه داد: روز گذشته «سیدرضا صالحی امیری» رییس کمیته ملی المپیک، درخواست کرد تا به عیادت «محمدرضا آقانیا» کشتی‌گیر نوجوان برویم. از نظر روحی و روانی و درمانی برای او کمک گرفتیم. پیام‌های خوبی برای من و کمیته ملی المپیک مبنی بر کمک به این کشتی‌گیر آمد و امیدوارم این حرکت به قانون تبدیل شود تا اگر اتفاقی برای یک ورزشکار یا پیشکسوت رخ داد،  چنین حمایت‌هایی از آنان شود.

وی گفت: در هر صورت صندوق حمایت از پیشکسوتان و قهرمانان را داریم اما به عنوان یک قهرمان از خدمات این صندوق راضی نیستم و باید شاهد این باشیم تا اتفاقات بهتری بیافتد.

سلیمی درخصوص وضعیت لیگ برتر و تیم نساجی گفت: الان همه چیز تعطیل است.  امیدواریم مسابقات لیگ برتر زودتر شروع شود و نتایج خوبی برای نساجی رقم بخورد. در زمینه حمایت از تیم‌های فوتبال به جز هواداری کاری از دستمان بر نمی‌آید. هر کدام از این تیم‌ها برای خود هیات مدیره و ورزشکار دارند و راه خودشان را می‌روند. امیدواریم هر چه زودتر به شرایط مسابقه بازگردند.