انتقاد امام جمعه تبریز از کیفیت تصاویر فوتبال
انتقاد امام جمعه تبریز از کیفیت تصاویر فوتبال

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان‌شرقی می‌گوید تبریز شهر فوتبال و ورزش است و بایستی از علاقمندان به این ورزش حمایت کرد.

به گزارش آسا خبر، حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل هاشم، نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز در آیین افتتاح و بهره برداری از پروژه های فنی صدا و سیمای استان با اشاره به کیفیت پایین تصاویر ارسالی از سوی واحد سیار از رقابت های ورزشی گفت: در ۱۰ روز گذشته، ده ها پیام و گزارش از سوی ورزشکاران و اهالی ورزش دریافت کرده‌ایم؛ بدین منظور که چرا واحد سیار صدا و سیمای استان صحنه های ورزشی را به خوبی نمایش نمی دهد که با پیگیری بنده مدیرکل صدا و سیما از قدیمی بودن تجهیزات و ضرورت نوسازی آنها خبر داد.

وی در ادامه گفت: تبریز شهر فوتبال و ورزش است و بایستی از علاقمندان به این رشته ورزشی حمایت کنیم و از همین جا از استاندار، معاون برنامه ریزی استانداری، مدیرکل صدا و سیمای استان می خواهم که به این مسئله ورود و توجه ویژه ای داشته باشند.

آل هاشم، با اشاره به برنامه اثرگذار صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در خارج از مرزهای ایران گفت: طبق اطلاعاتی که به دست ما رسیده است، برنامه های برون مرزی صدا و سیمای استان درکشور آذربایجان تأثیرگذار بوده و مخاطب پیدا کرده است. بایستی با تقویت برنامه های فرهنگی خود در صدا و سیما، در برابر هجمه های فرهنگی ماهواره ها و اینترنت ایستاده و با تولیدات فرهنگی خود مردم را ترغیب به استفاده از رسانه های داخلی کنیم.

امام جمعه تبریز در پایان سخنان خود از واحد فنی و پشتیبانی صدا و سیما با عنوان کسانی که هرگز دیده نمی شوند ولی تأثیرگذار هستند، تشکر کرد.