آسفالت ریزی بیش از ۵۵۰۰ تنی در جنوب غرب تبریز
آسفالت ریزی بیش از ۵۵۰۰ تنی در جنوب غرب تبریز

آساخبر: شهردار منطقه هفت تبریز از آسفالت ریزی بیش از پنج هزار و ۵۰۰ تنی طی سه ماه نخست سال جاری خبر داد.

محمدعلی سلیمی با بیان این مطلب گفت: معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه هفت تبریز طی این مدت در ۱۱ مسیر اصلی به همراه مسیرهای فرعی اقدام به آسفالت اساسی و ترمیم آسفالت معابر کردند.

وی مسیرهای خیابان بهاران نور و باند کندروی دیزل آباد را از پروژه های عمده و مهم آسفالت ریزی عنوان کرد و افزود: این دو مسیر با صرف بیش از ۳ هزار و ۶۹۸ تن آسفالت به صورت اساسی آسفالت ریزی شد.

سلیمی دیگر مسیرهای ترمیم و آسفالت ریزی شده طی مدت سه ماه فصل بهار را خیابان شهید صمدی، مخابرات، شهرک رازی جنب برج آراز، کوچه های قند هلال و گلچین و الهیه واقع در کوی لاله عنوان کرد.

وی همچنین با اشاره به آسفالت ریزی و ترمیم مسیرهای جاده صنعت کوی سیلو، قوم باغی، محوطه شهرداری منطقه ۷، دادمهر سوم واقع در شهرک اندیشه، کوی های توفیقی، برلیان، توحید، نامور، باکری، یاران و خاقانی واقع در رواسان، تاکید کرد: کیفیت این آسفالت‌ها توسط سازمان توسعه و عمران کنترل شده و به منظور لکه گیری و آسفالت اساسی از آن استفاده شده است.

شهردار منطقه ۷ یادآور شد: با کنترل کیفی این آسفالت ها پیش بینی می شود امسال مشکلی در این خصوص نداشته باشیم چرا که علاوه بر فعالیت نیروهای خدمات شهری در این خصوص، کارشناسان عمرانی نیز بر آسفالت ریزی ها نظارت دارند.